Plaktuko dūžiai žadino viltį

{jcomments off}

Gražina Juodytė, dienraštis "Vakarų Ekspresas", 2009 m. lapkričio 20 d.

Klaipėdos apskrities "Lions" moterų klubo "Smiltė" organizuojami meno darbų aukcionai, kuriuose surinktos lėšos įteikiamos onkologinėmis ligomis sergančiųjų vaikų šeimoms paremti, jau įsitvirtino Klaipėdos visuomeniniame gyvenime.

Jau ketvirtą kartą klubo moterys aukcionui darbus aukoti kvietė garsiausius Lietuvos menininkus. Šį kartą tokių darbų aukcionui pristatė dailininkai Arūnė Tornau, Adasė Skliutauskaitė, Raimondas Savickas, Linas Julijonas Jankus ir daugelis kitų. Iš viso aukcione buvo varžomasi dėl 27 menininkų darbų.

"Mylėti reikia mokėti, nes nemylint gyventi sunku. Ir ypač mylėti reikia, kai žmogus praranda viltį. Per trejus metus iš mūsų klubo organizuotuose aukcionuose surinktų lėšų jau esame parėmusios keturiolika onkologinėmis ligomis sergančių vaikų šeimų. Netikėti, tarsi iš dangaus nukritę pinigai šeimoms sustiprina viltį, kad jų vaikai pasveiks. Ir ne tik viltį, bet ir realias galimybes slaugyti bei juos prižiūrėti", - sakė klubo "Smiltė" prezidentė Virginija Lazauskienė.

Šiemet bus paremtos dar keturios šeimos, kurioms bus padalinta 92 600 aukcione surinktų litų. Brangiausiai - už 11 tūkst. litų - parduotas Adasės Skliutauskaitės darbas "Lėlytė su mėlyna suknele", 10 tūkst. litų pagailėta už Broniaus Rutkausko darbą "Sugrįžusi".