Įsibėgėja naujas Klaipėdos apskrities LIONS moterų klubo „Smiltė“ projektas „Lapiai“

Kiekvieną kartą, pradėdamos naują darbą, primename sau, teigiame Jums, kad tokių, kaip mūsų klubų veikla tikrai turi teigiamą moralinį bei materialinį įvertinimą. Mes darbais įrodome tikėjimą savo klubo veiklos būtinybe ir svarba, siekiame būti kiek įmanoma labiau naudingomis savo miesto, apskrities visuomenei. Ir mums labai pasisekė - mes radome kelią kaip tai įgyvendinti ir būdą pasidalinti savo svajonėmis su Jumis. 

Draugystė su vokiečių Nynburgo LIONS klubu prasidėjo dar prieš mūsų klubo „Smiltė“ inauguraciją. Veik prieš dvylika metų, kai drauge į Rusnės specialią internatinę mokyklą nuvežėme saldainių. Ta draugystė tęsiasi, plečiasi, stiprėja. Jau praeityje liko mažos labdaros akcijos, renginiai, susitikimai, didelis projektas „Baltija“.

Bet... mūsų mažoje šalyje plinta nelaimės: neteisingumas, nedarbas, emigracija, kaip potvynis, kaip gaisrai... daugėja paliktų vaikų. Su džiaugsmu skelbiame Jums, kad 2016m. spalio 5dieną buvo pasirašyta trišalė sutartis su dviejų LIONS klubų ir Klaipėdos rajono Savivaldybės dėl Lapių pagrindinės mokyklos buitinio pastato rekonstravimo į globos namelius. Čia prieglobstį ras tėvų globos netekę vaikai. Viešojo ir privataus (LIONS klubų) sektoriaus bendro projekto vertė sudaro apie 490 tūkst. eurų. LIONS klubų parama šiam projektui – apie 200tūkst.eurų.

Taigi, pradedame naują projektą „Lapiai“.

PDG 131, D131 GMT

Melvin Jones fellow

Aida - Raimonda Pečeliūnienė